Jaki hotel w Krakowie wybrać?

Hotel Wyspiański jest cudownie położony, jeśli pragniesz dojść z niego do pięknych zabytków w stolicy Małopolski w nez problemu. Blisko położony jest Rynek Główny a także dworzec kolejowy. Nieco dłużej zajmuje dojście do dzielnicy Żydowskiej, jednak da się tam dostać na piechotę tylko . Ta część Krakowa to jedno z najlepszych miejsc na całonocną zabawę. Od frontu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne zabudowania z ciemnej epoki socjalizmu, jednak we wnętrzu został nowocześnie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Duzy hotel w KrakowieHotel Wyspiański Ma cztery piętra a także ponad 230 pokoi połączonych z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej jakości, mają telewizor oraz telefon i wi-fi. W najlepszych pokojach znajdują się także kawa i herbata, oraz czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu całkowicie zlikwidowano bariery architektoniczne, dlatego swobodnie mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel jest wyposażony w windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, by dało się w nich bez problemu manewrować wózkiem. Przystosowano także łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym miejscu miasta, można znaleźć także imprezy i smaczne jedzenie. Posiada ekskluzywne kasyno a także oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu jest umiejscowiony bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma wystarczająco dużo miejsca, aby można było tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i dobry wybór alkoholi z całego świata. W okresie letnim może się tu pomieścić znacznie więcej osób, gdyż dostępny jest wtedy nasz ogródek. Nierzadko spotykają się w tym miejscu również mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko odbywają się konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno fantastyczne umiejscowienie hotelu, jak i kompleksowa obsługa, dostarczana przez hotel. Przy hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz